מדיניות פרטיות

א. האתר עושה שימוש ב Cookies – עוגיות (קובץ טקסט קטן אשר נשמר במכשירך/מחשבך באמצעות הדפדפן) וזאת על מנת בין היתר, להתאים את הצגת תוכן האתר והמוצרים השונים להעדפותיך האישיות ובכך לשפר את חווית המשתמש שלך (לדוגמא הן עוזרות להציג בפניך את תוכן העגלה שלך, להשאיר אותך מחובר לאחר שתזין את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך, לשמור על ההעדפות שלך ועוד הרבה דברים שימושיים אחרים) וגם לצורכי איסוף נתונים סטטיסטיים הקשורים לגלישה באתר לצורכי תפעולו השוטף ולצורכי שיווק ופרסום. הגלישה באתר מהווה את הסכמתך לעניין השימוש בקובצי Cookies על ידי האתר ומנהליו.

ב. “יו-פליי UFly” אוספת ושומרת את פרטייך האישיים כפי שנמסרו בעת ההרשמה/ביצוע הרכישה וזאת על מנת שנוכל לקיים התקשרות רציפה ותקינה מרגע תהליך הרכישה ועד לאספקת השרות.

ג. “יו-פליי UFly” מתחייבת, כי לא תמסור את פרטייך האישיים לגורם שלישי, למעט הפרטים הנדרשים לחברת האשראי/בנק/ביט/פייבוקס ולצורך ביצוע העסקה/ביצוע הטיסה.

ד. אנו עושים מאמצים גדולים על מנת לשמור על פרטיות לקוחותינו ובכלל וזאת על ידי שימוש באתר בתקני אבטחה (SSL) מהמתקדמים והמחמירים הקיימים בשוק.

ה. יחד עם זאת יובהר, כי לא ניתן לשלול ולמנוע לחלוטין פגיעה/פריצה מצד גורמים עוינים את אתר האינטרנט או מחשבי החברה ועל כן,  “יו-פליי UFly” לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף אם וככל שייגרם ללקוח או למי מטעמו במקרה בו עקב מקרים שאינם בשליטתה, ידלפו פרטיו האישיים ו/או פרטי כרטיס האשראי שלו לרשת האינטרנט.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

א. התוכן הכתוב באתר ובכלל זאת: המאמרים, המדריכים, התקנון, התמונות, הוידאו, התיאורים, התוכנה, הקוד שלה והתוכן השיווקי מוגנים בזכויות יוצרים / זכויות קניין רוחני ושייכים למנהל האתר ו”יו-פליי UFly” או לצדדים שלישיים.

ב. חלק מהתמונות, הבאנרים, הסימנים המסחריים והמפרטים הטכניים המוצגים באתר מוגנים אף הם בזכויות יוצרים השייכות לצדדים שלישיים אשר התירו לחברתנו את השימוש המוגבל בהם.

ג. לפיכך, אין להעתיק, לצלם, לשכפל, להפיץ, להעביר, לשלוח, לשתף, להשתמש או למסור את המידע לאחרים או לעשות בהם כל שימוש מסחרי או לא מסחרי מחוץ לשטח האתר בלא קבלת הסכמה על כך בכתב ומראש ממנהל האתר.

ד. השימוש במידע הכתוב/התמונות הוא בעת הגלישה באתר בלבד ולצרכיו האישיים והפרטיים בלבד של המשתמש!

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

יש לכם שאלה?

אנחנו כאן כדי לענות:

כתובת מייל:  Udi@UFly.co.il

טלפון: 052-2-457-457

נגישות